چهارشنبه 14 تیرماه 1391،

شهرک آزمایش ناجا (تهران) میزبان نشست مشترک و صمیمانه رئیس هیئت مدیره موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک قوامین بود.
در این نشست که به مدت 3 ساعت به طول انجامید و به میزبانی هیئت مدیره بانک قوامین برگزار گردید، محمدمهدی پورسلیمی رئیس هیئت مدیره موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان به همراه چند تن دیگر از اعضای هیئت مدیره در این جلسه شرکت کردند.
لازم به ذکر است مباحث اصلی مطروحه در این جلسه  پیرامون موضوع ادغام موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان با بانک قوامین و ذکر تاریخچه موسسه اعتماد ایرانیان و فعالیت های این موسسه از ابتدا تاکنون بوده است.
از نکات مهمی که در این جلسه رئیس هیئت مدیره موسسه اعتمادایرانیان بدان اشاره نمود که از ارکان اصلی ادغام هم می باشد؛رعایت حقوق سهامداران، کارکنان و سپرده گذاران  بوده که واکنش مثبت رئیس هیئت مدیره بانک قوامین سردار قنبرپور و مدیرعامل آن،جناب آقای خطیبی نسبت به این موضوع را درپی داشت . افزون بر این، اعلام این نکته که  بحث  احقاق حقوق کلیه سهامداران، کارکنان و سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان همواره مورد حمایت  فرماندهی محترم ناجا  سردار سرتیپ پاسدار احمدی مقدم بوده بر اصل مباحث مطروحه در این نشست صحه گذاشته است.
روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان

  
  

نوشته شده در تاریخ شنبه 17 تیر 1391    | توسط:    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()