مشتریان و كاركنان تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان نگران نباشند؛ بانك قوامین با جدیت سازماندهی این تعاونی را دنبال خواهد كرد و در آینده‌ نزدیك خبرهای خوشی را در این زمینه اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، احمدرضا خطیبی ـ مدیرعامل بانك قوامین ـ تصریح كرد: بانك قوامین در راستای تصویب كمیسیون مقررات و نظارت بر موسسات اعتباری بانك مركزی و براساس تفاهم‌‌نامه صورت گرفته و در جهت كمك به اقتصاد كشور ساماندهی تعاون اعتبار اعتماد ایرانیان را برعهده گرفت.

وی یاد‌آور شد: بانك قوامین با توجه به تجارب ارزشمند خود در حل بحران صندوق‌های بحران زده اصفهان این‌بار با نظر بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد ساماندهی این تعاونی را انجام دهد. از این‌رو تمام تلاش خود را در احقاق حقوق سپرده‌گذاران، سهامداران و مخاطبان این مجموعه انجام خواهد داد.

خطیبی یاد‌آور شد: هیچ‌گونه نگرانی از جهت سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتماد ایرانیان وجود ندارد و بانك قوانین امنیت سپرده‌ كلیه سپرده‌گذاران را متعهد می‌شود.

مدیرعامل بانك قوامین در پایان خاطر نشان كرد: كاركنان تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان به عنوان همكار و امین بانك قوامین در خدمت هموطنان عزیز در سراسر كشور هستند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 تیر 1391    | توسط:    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()