بسمه تعالی

عید نوروز سرآغاز طراوت طبیعت وآمیختن بهار با عطر شکوفه ها و پونه هاست و به مصداق کلام شریف ((حوّل حالنا الی احسن الحال))، نوید بخش دگرگون گشتن زندگی انسان هاست.

 خداوند سبحان راشکر گزارم که در سایه ی الطاف بیکرانش و با رهبری مدبرانه ی مقام عظمای ولایت، حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) و تحت لوای پرچم پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی، مؤسسه مالی واعتباری اعتماد ایرانیان موفق گشت تا علیرغم فراز ونشیب های فراوان، همگام با دیگر خدمتگزاران صدیق، گام هایی استوار جهت خدمت رسانی به ملت سربلند و شریف ایران بردارد.

سال 1390؛ سالی سرشار از پیشرفت و موفقیت در عرصه های گوناگون اقتصادی، فرهنگی و ورزشی برای خانواده بزرگ اعتماد ایرانیان بود، به برکت این مهم، اینجانب به نمایندگی از کلیه سهامداران محترم و مدیران خدوم مؤسسه، صمیمانه ترین شادباش های خود را به مناسبت فرا رسیدن سال نو،  به پیشگاه مردم ایران، بویژه همکاران گرامی و خانواده های معززشان، که بزرگوارانه ما را یاری نمودند تا در پشت سر نهادن مشکلات جاری، امید به فردایی روشن را سرلوحه ی عمل خویش قرار دهیم، تقدیم می دارم و سالی سرشار از سلامت، موفقیت و بهروزی را از درگاه ایزد منان برای شما عزیزان خواستارم.


و من ا... التوفیق
رئیس هیئت مدیره موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان
محمدمهدی پورسلیمی

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 اسفند 1390    | توسط:    | طبقه بندی: اطلاعیه ها، تبریک سال نو،     | نظرات()