رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در دیدار با رییس هیات مدیره موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان در محل این موسسه گفت : در تمام زمینه ها و فعالیت های فوتبال می توان سرمایه تولید کرد که متاسفانه کسی در کشورمان به این جنبه فوتبال ورود پیدا نکرده است .
مهندس علی کفاشیان افزود:  فوتبال پتانسیل های اقتصادی بالایی دارد که می توان در آن کار اقتصادی کرد و این نیازمند فکر و مدیریت است و اگر به این جنبه اقتصادی فوتبال توجه کنیم مبالغ خوبی به دست می آید و هم اکنون تنها 20 تا 25 درصد وارد این حوزه شده ایم .
کفاشیان با تشکر از رییس هیات مدیره موسسه مالی اعتباری اعتماد ایران بابت کمک به ورزش، عنوان کرد:0حمایت از ورزش کار انسان دوستانه ای است و در حقیقت کمک به جوانان و جامعه است و اگر کسی وارد این حوزه شود ، آینده خوبی خواهد داشت.
رییس فدراسیون فوتبال کشورمان تصریح کرد : باید از شما تشکر کرد که وارد عرصه ورزش شده اید.وی همچنین در پاسخ به گلایه رییس هیات مدیره موسسه مالی اعتباری
اعتماد ایرانیان در خصوص عدم حمایت قانونی از بخش خصوصی که وارد ورزش شده است، گفت: این موضوع نیازمند اصلاح قوانین است که کارگروهی برای این کار تشکیل شده و از شما هم میخواهم پیشنهادات خود را به ما بدهید تا بتوانیم بیشتر از این کمک حال بخش خصوصی شویم که با وجود تمام مشکلات پا در عرصه ورزش گذاشته است.
کفاشیان با بیان اینکه باشگاههای ورزشی منبع درآمدزایی ندارند و نیازمند قوانین حمایتی است، گفت:پیشنهادات خود را برای اصلاح قوانین به مجلس و دولت خواهیم برد و امیدوارم شرایط خوبی برای بخش خصوصی فراهم شود تا بیش از گذشته به ورزش کشور  کمک کنند.
محمد مهدی پورسلیمی ، ریس هیات مدیره موسسه مالی و اعتباری ایرانیان نیز در این جلسه گفت: سلامت جوانان و جامعه برای ما خیلی مهم است و برای همین وارد عرصه ورزش شده ایم ولی انتظار داریم که در زمینه معافیت های مالی فعالیت های ورزشی تسهیلاتی برای ما فراهم شود.
وی ادامه داد : ورزش و تربیت بدنی وظیفه دولت است و وقتی وارد این عرصه می شویم باید مورد حمایت دولت باشیم، وی تاکید کرد: دولت باید حمایت بیشتری از ما داشته باشد چرا که ورزش سلامت جامعه را تامین می کند و ما حتی حاضریم در زمینه احداث مکان های ورزشی نیز ورود پیدا کنیم .
رییس هیات مدیره موسسه مالی اعتباری
اعتماد ایرانیان تصریح کرد : باید توجه بیشتری به جوانان جامعه داشت و برای سلامت آنها هزینه کنیم و ورزش بهترین راه و روش برای تحقق این هدف است چرا که معتقدیم زمانی  می توانیم کار اقتصادی کرد که امنیت باشد و برای امنیت نیز نیازمند سلامت هستیم.
احمد حاجی زادگان عضو هیات مدیره موسسه مالی اعتباری
اعتماد ایرانیان: موسسه مالی اعتباری اعتماد ایرانیان حامی جدید و قدرتمند ورزش ایران خواهد بود.
مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی این موسسه و همچنین عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی کشتی آلیش با اعلام این خبر مهم برای ورزش دوستان کشور اظهار داشت: طی سفر تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به اندونزی تنها حامی اختصاصی این تیم درجاکارتا موسسه مالی اعتباری
اعتماد ایرانیان بود که مورد تقدیر مسئولان داخلی نیز قرار گرفت.
حاجی زادگان با اشاره به سفر اخیرش همراه با تیم ملی فوتبال به اندونزی خاطر نشان کرد : ضمن تماشای مسابقه زیبای جوانان برومند کشورمان با  اندونزی در جاکارتا ، مذاکراتی با بهروان ریاست لیگ آزادگان داشتیم که آن هم بسیار خوب و ارزشمند بود.
به گفته حاجی زادگان ماحصل این   سفر، پیگیری امور ورزشی موسسه و رایزنی های مختلف با ریاست فدراسوین فوتبال اندونزی و دیگر مقامات ورزشی واقتصادی آن کشور بود که دستاوردهای آن نیز به زودی به سمع و نظر هموطنان عزیز خواهد رسید.
از دیگر رشته های ورزشی موسسه مالی اعتباری
اعتماد ایرانیان می توان به هندبال اشاره نمود که با نام اعتماد ایرانیان در لیگ دسته اول کشور حضور دارد.
حاجی زادگان  در ادامه افزود : تیم فوتسال
اعتماد ایرانیان که در رقابت لیگ دسته اول کشور حضور دارد از دیگر فعالیت های ورزشی این موسسه به شمار می رود
حاجی زادگان در ادامه به ورزش کشتی اشاره نموده و گفت : در مسابقات جهانی آلیش و کشتی با چوخه از حمایت های صمیمانه ریاست این فدراسیون دکتر سودی که عضو جهانی آلیش  نیز هستند بهر برده وسعی داریم تا این رشته ورزشی نیز با اعتماد به  جوانان مستعد و بومی از  جایگاه خوبی برخوردار شده و مقدمات رشد و شکوفایی کشتی با چوخه جهت ثبت جهانی آن به نام جمهوری اسلامی ایران را فراهم نماییم.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 آذر 1390    | توسط:    | طبقه بندی: ورزشی، اخبار،     | نظرات()